207890-2026 - Resultat
Sverige – Telekommunikationstjänster – Tekniskt specialiststöd Tele
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniskt specialiststöd Tele
BeskrivningAvrop av Konsulttjänster inom Teleteknik för järnväg och väg genom Dynamiskt inköpssystem (DIS), 16290, Konsulttjänster inom Teleteknik
Intern identifierareKOM-420017
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTekniskt specialiststöd Tele