207979-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Datorer och datamateriel – Vårdnära skrivare med tillbehör samt patientidentifikation, SLL816
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVårdnära skrivare med tillbehör samt patientidentifikation, SLL816
BeskrivningVårdnära skrivare med tillbehör samt patientidentifikation, SLL816
Intern identifierareFSN 2024-0391
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara, 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel, 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000