Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätstängsel.
Referensnummer: SN-2016-1730
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34928200 Stängsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Serviceförvaltningen/Kommunteknik på Malmö stad inbjuder, genom Upphandlingsenheten, intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende köp, leverans och montering av nätstängsel.
Denna offentliga upphandling syftar till att ramavtal tecknas med tre (3) leverantörer.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34928220 Stängselmaterial, 44313000 Metallnät, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen