207996-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Forskning – Konsult inom registerepidemiologiska studier
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsult inom registerepidemiologiska studier
BeskrivningKonsult inom registerepidemiologiska studier av kroniska inflammatoriska sjukdomar och reproduktionsepidemiologi.
Intern identifierare2-595/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 73110000 Forskning
Ytterligare klassificering (cpv): 73210000 Forskningsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKrav på tjänsten
BeskrivningKonsulttjänst inom registerepidemiologiska studier enligt kravspecifikation.
Intern identifierare1865532-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUpphandling
BeskrivningKonsult inom registerepidemiologiska studier enligt kravspecifikation
Intern identifierare1865533-1
Mängd1