208016-2020 - ResultatSverige-Nyköping: Snöröjning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Snöröjning och halkbekämpning
Referensnummer: KK18/580
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Vinterväghållning i Nyköpings kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Ajourhållning inom tätorten - Gc väst
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ajourhållning inom tätorten - Gc öst
Del nr: 2
Ajourhållning inom tätorten - Gc Arnö
Del nr: 3
Ajourhållning inom tätorten - Väg väst
Del nr: 4
Ajourhållning inom tätorten - Väg öst
Del nr: 5
Ajourhållning inom tätorten - Väg Arnö
Del nr: 6
Ajourhållning, område 1
Del nr: 7
Ajourhållning, område 2
Del nr: 8
Ajourhållning, område 3
Del nr: 9
Ajourhållning, område 4
Del nr: 10
Ajourhållning, område 5
Del nr: 11
Ajourhållning, område 6
Del nr: 12
Ajourhållning, område 7
Del nr: 13
Ajourhållning, område 8
Del nr: 14
Ajourhållning, område 9
Del nr: 15
Ajourhållning, område 10
Del nr: 16
Ajourhållning, område 11
Del nr: 17
Ajourhållning, område 12
Del nr: 18
Ajourhållning, område 13
Del nr: 19
Ajourhållning, område 14
Del nr: 20
Ajourhållning, område 15
Del nr: 21
Ajourhållning, område 16
Del nr: 22
Ajourhållning, område 17
Del nr: 23
Ajourhållning, område 18
Del nr: 24
Ajourhållning, område 19
Del nr: 25
Ajourhållning, område 20
Del nr: 26
Ajourhållning, område Kila-Bäcketorp, Hultersta HVB-hem
Del nr: 27