2. Förfarande
Förfarande
Titel: Jord, grus- och bergmaterial
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose behovet av grus, berg- och jordprodukter
Intern identifierare: 25-1010-1913-1010-001
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000