208140-2023 - ÄndringSverige-Nynäshamn: Konsulttjänster för marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationstjänster Nynäshamn
Referensnummer: SUN2023-032
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser kommunens behov av strategiska kommunikationstjänster och enklare produktion.