2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bengraftsubstitut
Beskrivning: Bengraftsubstitut för fyllnad av defekt i skelett med eller utan antibiotika.
Intern identifierare: RS 2025-01006
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33697110 Benuppbyggnadscement
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000