208275-2026 - Resultat
Sverige – Elektriska motorer, generatorer och transformatorer – Ny hamngenerator till isbrytaren Ymer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNy hamngenerator till isbrytaren Ymer
BeskrivningNy hamngenerator till isbrytaren Ymer
Intern identifierare25-00366
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning, 50241100 Reparation av fartyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000