2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Värmepump- och kylanläggning
Beskrivning: Syftet med denna RFI är att komma i kontakt med leverantörer för omvärldsbevakning kring hur marknaden kan möta Sysavs behov på avfallsanläggningarna avseende service och underhåll av Sysavs värmepump- och kylanläggningar i tung industri bestående i huvudsak av fabrikat Friotherm.
Intern identifierare: RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 42511110 Värmepumpar, 42530000 Delar till kyl- och frysutrustning samt värmepumpar