2. Förfarande
Förfarande
Titel: Söderfors Transformer T11
Beskrivning: This procurement includes the purchase of one (1) unit 3-phase GSU dry-type transformer, named transformer T11 to Söderfors Hydropower Plant.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31170000 Transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108144:Lot:1