2. Förfarande
Förfarande
Titel: Virtual production and associated accessories for tv-production 2025
Beskrivning: Virtual production and associated accessories for tv-production 2025Tidigare (Camera tracking system for TV production)
Intern identifierare: 202509
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000