208514-2021 - ÄndringSverige-Nyköping: TV-utrustning och audiovisuell utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala tjänster för konferensrum och multimediaklassrum
Referensnummer: KK21/63
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser att...