208518-2021 - ÄndringSverige-Uppsala: Autoklaver
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Autoclaves
Referensnummer: SVA 2020/734
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33191110 Autoklaver
II.1.4.
Kort beskrivning
Two autoclaves to SVA.