208537-2022 - ResultatSverige-Växjö: Högre utbildning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2022:Upphandling av utbildningstjänst avseende akademisk kurs i Spanska, förlagd till Spanien, 30 högskolepoäng
Referensnummer: 2022/10-2.1.6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80300000 Högre utbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av utbildningstjänst avseende akademisk kurs i Spanska, förlagd till Spanien, 30 högskolepoäng.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80500000 Utbildningstjänster, 80510000 Specialutbildning, 80580000 Tillhandahållande av språkkurser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen