See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputs, ramavtal
Beskrivning: Upphandling av fönsterputs på kommunens byggnader.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde Norrtälje
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117369:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90910000 Städning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde Rimbo
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117369:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde Hallstavik
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117369:Lot:3