208563-2026 - Resultat
Sverige – Jordbrukstjänster – Växtskyddsentreprenör Uppsala
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVäxtskyddsentreprenör Uppsala
BeskrivningVäxtskyddsentreprenör till SLU Uppsala
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77100000 Jordbrukstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120812:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenFörlängningsmöjlighet 1+1 år