208594-2025 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning – Extern remiss för kravspecifikation injektor PET radiofarmaka
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss för kravspecifikation injektor PET radiofarmaka
BeskrivningExtern remiss för förfrågningsunderlag av injektor till PET radiofarmaka.
Intern identifierareRS 2024-01964
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning