208673-2022 - ÄndringSverige-Kristianstad: Programvaruutvecklingstjänster och programsviter för fastighetsförvaltning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av fastighetssystem
Referensnummer: 2021-O002673
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212420 Programvaruutvecklingstjänster och programsviter för fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandla nytt fastighetssystem till Regionfastigheter.