I det fall Anbudsgivaren planerar att lägga ut någon del av avtalet på tredje part ska en Egen försäkran också lämnas för den aktören. För fler än en egen försäkran rekommenderas anbudsgivaren att spara ner dokumentet Egen försäkran och efter ifyllnad scanna in och bifoga dokumentet till anbudet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål, 33196000 Medicinska hjälpmedel, 33196100 Hjälpmedel för äldre personer, 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer, 39143100 Sovrumsmöbler