208782-2018 - ÄndringSverige-Malmö: Bevaknings- och säkerhetssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
CCTV
Referensnummer: STK-2017-62
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget består i att leverera CCTV-lösningar för Malmö stads olika behov.
Behovet består av både utomhus- och inomhuskameror med tillhörande servrar samt inspelnings- och analysmjukvara.