208830-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för företagsanalys – Cybersäkerhetsprogram för Svenska SME:er
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCybersäkerhetsprogram för Svenska SME:er
Beskrivning1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72221000 Konsulttjänster för företagsanalys
Ytterligare klassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 72225000 Värdering och granskning av kvalitetssäkring av system, 72246000 Konsulttjänster för system, 72254100 Systemprovning, 72600000 Datorstöd och rådgivningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelA1 – Fördjupad behovsanalys
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelA2 Företagsspecifik rådgivning
BeskrivningBeskrivning
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelA3 – Test och validering av IT-system