208925-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Plåtskadereparationer – Reparation av containers
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReparation av containers
BeskrivningLuleå Miljöresurs AB (Lumire) upphandlar reparationstjänster gällande sina containers.
Intern identifierareKLF 2025/566
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112111 Plåtskadereparationer
Ytterligare klassificering (cpv): 45262670 Metallbearbetning, 45262680 Svetsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareReparation av containers