Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Markskötsel entreprenad
Referensnummer: 18/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser markskötsel för ett eller fler av förvaltningsområdena: FO2, FO3 och/eller FO4. För mer detaljerad beskrivning, se förfrågningsunderlag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77300000 Trädgårdstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen