Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kompletterande leverans till system för mjölkmätning
Referensnummer: SLU ua 2019.2.4.4-1858
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos
II.1.4.
Kort beskrivning
Se bilaga.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42961000 Manöver- och styrsystem, 48000000 Programvara och informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen