See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för automatiserad molekylär diagnostik, extraktion och PCR för små serier
Beskrivning: Region Östergötland upphandlar Molekylär diagnostikutrustning PCR.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116082:Lot:1