2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandstation Holmsjö, hyresvärdsupphandling
Beskrivning: Hyra av lokal i Holmsjö för Räddningstjänstens behov.
Intern identifierare: KS 2024/3177 2.6.1
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70200000 Uthyrning eller leasing av egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt (1)