209119-2018 - ResultatSverige-Huddinge: Utbildningstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Handledning för personalgrupper
Referensnummer: 2017-046
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Huddinge kommun bjuder härmed in anbudsgivare att lämna anbud inom rubricerad upphandling.
Upphandlingen kommer att genomföras under perioden december 2017-mars 2018 och beräknas vara slutförd i mars månad.
Läs först igenom Anbudsföreskrifterna som är det dokument som beskriver upphandlingsprocessen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80500000 Utbildningstjänster, 85100000 Hälsovårdstjänster, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård, 80590000 Handledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen