209136-2026 - Resultat
Sverige – Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning – Mobiltelefoner och tillbehör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobiltelefoner och tillbehör
BeskrivningUpphandling av mobiltelefoner av märket Apples modell iPhone och till dessa kompatibla tillbehör samt återtag av obrukbara mobiltelefoner.
Intern identifierare3.2.1-2025-8475
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000