Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Webbleverantör - Förvaltning, utveckling och support av webbplats
Referensnummer: 20/0437
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
NSR AB inbjuder anbudsgivare att lämna in anbud på: Förvaltning, utveckling och support av webbplats
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72250000 System- och stödtjänster, 72410000 Leverantörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen