See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Surfplattor till seniorer
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leasing av surfplattor inklusive abonnemang, skärmskydd och penna. Abonnemang för surf ska ingå.
Intern identifierare: 2024-00120IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30213100 Bärbara datorer, 30231300 Bildskärmar, 30231320 Pekskärmar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000