209284-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Läkemedel – Övriga läkemedel 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖvriga läkemedel 2026
BeskrivningÖvriga Läkemedel
Intern identifierareRB2025-0691
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareÖvriga läkemedel 2026