20932-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hjullastare – Hjullastare med motoreffekt minst 200 kW
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjullastare med motoreffekt minst 200 kW
BeskrivningAffärsverken upphandlar hjullastare enligt upphandlingsunderlaget.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001