Ramavtal för löpande avrop avseende material för ventilation inom Falu kommuns verksamheter. Även Kopparstaden kommer att vara avropsberättigad. Avtal tecknas med en (1) leverantör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42520000 Ventilationsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen