209411-2018 - ResultatSverige-Umeå: Finansiella konsulttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Finansiella och ekonomiska tjänster
Referensnummer: VLL 1333-2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79412000 Finansiella konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar ekonomiska konsulttjänster inom nedan områden.
— Finansiell uppföljning och rapportering.
— Finansiella tjänster.
— Allmänna ekonomiska tjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Anbudsområde: Finansiell uppföljning och rapportering
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79412000 Finansiella konsulttjänster, 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster, 79910000 Kapitalförvaltning, 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Denna upphandling omfattar ekonomiska konsulttjänster inom nedan områden.— Finansiell uppföljning och rapportering.
Anbudsområde: Finansiella tjänster
Del nr: 2
Anbudsområde: Allmänna ekonomiska tjänster
Del nr: 3