209452-2024 - Resultat
Sverige – Social omsorg med inkvartering – ASN-2022-15506 Boende utan stöd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelASN-2022-15506 Boende utan stöd
BeskrivningArbetsmarknads- och socialförvaltningen upphandlar boende utan stöd.
Föregående meddelande146885-2023
Intern identifierareASN-2022-15506
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del