209472-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Programvaruutvecklingstjänster för kontorsautomation
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Robotiserad processautomatisering – smarta dokument
Referensnummer: 2021-00104
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212920 Programvaruutvecklingstjänster för kontorsautomation
II.1.4.
Kort beskrivning