209473-2021 - ÄndringSverige-Märsta: Säkerhetstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevaknings- och larmtjänster samt larmcentral
Referensnummer: UH-2020-183
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser bevaknings- och larmtjänster samt larmcentral till Sigtuna kommun och SigtunaHem.