209475-2021 - ÄndringSverige-Motala: Administration avseende turism
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Turism och besöksservice Motala
Referensnummer: UH-2021-42
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
75125000 Administration avseende turism
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar tjänster inom turism och besöksservice i Motala kommun.