209546-2018 - ÄndringSverige-Norrtälje: Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsjour för Roslagsbostäder
Referensnummer: 2018-199-00077
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Fastighetsjour för Roslagsbostäders fastigheter enlitg beskrivning i upphandlingsunderlagen.