209562-2021 - Frivillig förhandsinsynSverige-Vänersborg: Utbildningstjänster
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utbildning - Kvalitetsdriven verksamhetsutveckling 15 HP
Referensnummer: RS 2021-01203
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Utbildning - kvalitetsdriven verksamhetsutbildning 15 hp.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Utbildning - Kvalitetsdriven verksamhetsutveckling