2. Förfarande
Förfarande
Titel: VA-material i betong
Beskrivning: Upphandlande kommuner Vänersborg och Trollhättan önskar en leverantör av betongvaror för VA-ledningar som kan leverera med kort varsel.
Intern identifierare: KSINK 2024/34
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44114000 Betong
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000