See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel för Bjuv, Klippan, Åstorp och Örkelljunga kommuner
Beskrivning: Denna anbudsförfrågan avser ett ramavtal under fyra år på de livsmedelsprodukter som Bjuvs, Klippans, Åstorps och Örkelljunga kommuner behöver för sin kostverksamhet. Denna anbudsförfrågan omfattar även andra regelbundna leveranser av livsmedelskomponenter samt pedagogiska livsmedel.
Föregående meddelande: 561375-2023
Intern identifierare: 23/66
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett ramavtal under fyra år på de livsmedelsprodukter som kommunerna behöver för sin kostverksamhet. Denna anbudsförfrågan omfattar även andra regelbundna leveranser av livsmedelskomponenter samt pedagogiska livsmedel.