See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan uppdrag spångningsuppdrag Blåhammaren 2026
Beskrivning: Länsstyrelsen i Jämtlands län inbjuder till anbud gällande spångningsuppdrag Blåhammaren 2026. Anbud sker genom förnyad konkurrensutsättning, i enlighet med Länsstyrelsens dynamiska inköpssystem (DIS) för ledskötseltjänster, diarienummer 512-511-2023. Denna avropsförfrågan gällande spångning innehåller fyra (4) delavrop.
Föregående meddelande: 511-2023
Intern identifierare: 512-9190-2025
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000