209755-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – 7139, DIS Byggledare - Byggnadsverk Järnväg – Region Sydöstra
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel7139, DIS Byggledare - Byggnadsverk Järnväg – Region Sydöstra
BeskrivningAvrop av Bygg- och projektledare väg/järnväg – Dynamiskt inköpssystem (DIS), 7980, Byggledare Byggnadsverk Järnväg- Region Sydöstra
Intern identifierareKOM-420050
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare7139, DIS Byggledare - Byggnadsverk Järnväg – Region Sydöstra