209787-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster – Nyckelfri hemtjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelNyckelfri hemtjänst
BeskrivningKommunen efterfrågar en digital helhetslösning som gör det möjligt för hemtjänsten att få en trygg och smidig nyckelfri åtkomst till brukarna.
Intern identifierareVON/2025:00397
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 44521100 Lås, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås, 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareNyckelfri hemtjänst