209817-2017 - ÄndringSverige-Kristianstad: Pappersvaror och övriga föremål
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kuvert och Journalmappar.
Referensnummer: 1700303
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30199000 Pappersvaror och övriga föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling omfattar tryckta kuvert och tryckta journalmappar.