209820-2017 - ÄndringSverige-Härnösand: Förbrukningsartiklar för tandvård
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dentalt förbrukningsmaterial för samtliga kliniker.
Referensnummer: 17RS2473
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33141800 Förbrukningsartiklar för tandvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Dentalt förbrukningsmaterial till Landstinget Västernorrland och Region Jämtland Härjedalen.