2. Förfarande
Förfarande
Titel: Prepress och tryckeritjänster
Beskrivning: Ramavtal för prepress- och tryckeritjänster
Intern identifierare: KUL 2025/1168
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22100000 Tryckta böcker, broschyrer och foldrar, 22110000 Tryckta böcker, 79810000 Tryckning, 79811000 Digitaltryckning, 79820000 Trycktjänster, 79823000 Tryckning och leverans, 79824000 Tryckning och distribution
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Prepress och tryckeritjänster