209833-2024 - Resultat
Sverige – Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering – Värmevagnar/Matvagnar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Värmevagnar/Matvagnar
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av olika typer av värme/matvagnar med tillhörande service och reparationsavtal, underhåll, tillbehör och reservdelar till Universitetssjukhuset i Linköping (US), Vrinnevisjukhuset i Norrköping (ViN), Vårdcentrum i Finspång (VCF) och Lasarettet i Motala (LiM).
Föregående meddelande: 582756-2023
Intern identifierare: UC-2023-170
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Ytterligare klassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning, 39310000 Cateringutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: UPPHANDLINGSFÖRESKRIFTER OCH KRAV PÅ ANBUDSGIVARE
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: KOMMERSIELLA VILLKOR
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: KRAVSPECIFIKATION ALLMÄN
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: ANBUDSOMRÅDE 1
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: ANBUDSOMRÅDE 2
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: ANBUDSOMRÅDE 3
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: ANBUDSOMRÅDE 4